Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP. ZO.O.

Gubińska 63

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i kalkulowanie technologii produkcji wyrobów

  • określanie materiałów technologicznych, analiza potrzeb

  • kalkulacja kosztów procesów produkcyjnych

  • opracowywanie opisów technologicznych, tworzenie dokumentacji

  • ustalanie harmonogramów i kontrola realizacji procesów produkcyjnych

  • optymalizacja procesów technologicznych

  • udział w procesach oceny zasadności reklamacji

  • nadzór i wprowadzanie do produkcji nowych wyrobów, surowców, materiałów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe technologia drewna, chemia

  • wiedza z zakresu technologii i eksploatacji urządzeń w przemyśle

  • znajomość technik i metod produkcji

  • zdolności komunikacji i współpracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • obsługa komputera

Mile widziane

  • znajomość metod optymalizacji procesów

To oferujemy

  • umowę o pracę (stałe wynagrodzenie + system premiowy)

  • dodatek za dyspozycyjność

  • premię za polecenie pracownika

  • obiady za przysłowiową złotówkę

  • obuwie ochronne

  • bezpłatny transportu do/z pracy (wybrane kierunki)

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • kasę zapomogowo - pożyczkową

  • dofinansowanie do wypoczynku urlopowego oraz świadczenia pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy

  • imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników

  • skuteczny program wdrożenia pracownika (onboarding)

  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje, kursy językowe

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Firma HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. to wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt HDF/MDF.

Przewiń do profilu firmy