Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Technolog

GRUPA ERGIS

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów technologicznych,

  • Przygotowanie materiałów i próbek do badań certyfikacyjnych wyrobów gotowych,

  • Nadzorowanie nad bieżącą produkcją i technologią,

  • Testowanie i wprowadzanie nowych surowców do produkcji,

  • Kontrolowanie i składowanie wyrobów gotowych na produkcji,

  • Kontrolowanie i przestrzeganie parametrów na urządzeniach zdalnych technologii,

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur oraz sposobów pakowania wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/chemiczne (mile widziane specjalizacje w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii polimerów),

  • Umiejętność przygotowywania receptur,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zainteresowanie tematyką przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Zespół doświadczonych współpracowników gotowych do pomocy w etapie wdrożenia,

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz nauki języka angielskiego,

  • Dodatkowe benefity tj. grupowe ubezpieczenie oraz dofinansowanie do wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA ERGIS

Grupa ERGIS to środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii z PVC.

Posiadamy 5 zakładów produkcyjnych w Polsce i w Niemczech, w których zatrudniamy ok. 900 osób. Obecna rekrutacja dotyczy zakładu produkcyjnego w Wąbrzeźnie, specjalizującego się w produkcji folii specjalistycznych i budowlanych z PVC.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.ergis.eu

Jesteśmy także na Facebooku: https://www.facebook.com/GRUPAERGIS

Przewiń do profilu firmy