Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 95-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszy producent węży hydraulicznych w Polsce. W ofercie produkcyjnej Stomilu znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki.

    Nadrzędnym celem działalności Stomilu jest wytwarzanie i dostarczanie wyrobów i usług, których jakość, nowoczesność i atrakcyjność zapewni Klientom pełną satysfakcję, a Spółce pomyślny rozwój.

    W związku z dostosowywaniem się do wymagań rynku, poszukujemy do Działu Badań i Rozwoju kandydatów do pracy na stanowiska :
    technologów

    Główne obowiązki:

    • projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów/ surowców/ materiałów;
    • opracowywanie receptur i reżimów wykonywania mieszanek gumowych;
    • opracowywanie parametrów procesu technologicznego,
    • prowadzenie i dokumentowanie prób laboratoryjnych i produkcyjnych;

    Oczekiwania:

    • teoretyczna i praktyczna znajomość technologii gumy, metod badań surowców, mieszanek gumowych i wyrobów lub teoretyczna i praktyczna znajomość technologii wytwarzania węży gumowych;
    • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa kreatywność i samodzielność wykonywania zadań;
    • wykształcenie wyższe kierunkowe ;
    • obsługa komputera – MS Office, dobra - komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku,
    • umowę o pracę na cały etat
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju i spełniania ambicji zawodowych
    • szkolenia,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do oferty należy dołączyć oświadczenie „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. Nr 133 poz. 833)”

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom