Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Perfectdoor Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 1
    Kunów, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Perfectdoor Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Kunów

Perfectdoor Sp. z o.o. jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłym inwestycjom w nowe technologie firma zdążyła wypracować stabilną pozycję na rynku drzwi wewnętrznych i ościeżnic.

Obecnie, priorytetem dla firmy Perfectdoor są inwestycje w innowacyjne technologie, które pozwolą wyjść naprzeciw oczekiwaniom sieci handlowym DIY pod względem jakości, jak i wizualnych cech naszych produktów. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe wzory, kolory i nowoczesne rozwiązania, które podnoszą jakość użytkowania naszych drzwi i ościeżnic.

Technolog

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji rysunkowej 2D, dokumentacji procesów oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Rozwiązywanie bieżących problemów konstrukcyjnych
  • Terminowe wykonanie projektów
  • Przygotowanie specyfikacji materiałowej produktów
  • Parametryzacja procesów produkcyjnych
  • Kalkulacja produktów
  • Zamawianie (zlecanie) nowych rodzajów narzędzi
  • Analiza możliwości modernizacji maszyn oraz adaptacji nowych rozwiązań i usprawnień technicznych
  • Programowanie i obsługa maszyn
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi i ich prawidłowością
  • Nadzór nad narzędziami pomiarowymi
  • Wdrożenie nowych produktów
  • Praca w systemie Comarch ERP XL

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii stolarki budowlanej (meble, drzwi)
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD/CAM
  • Umiejętność projektowania konstrukcyjnego i technologicznego
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystywania w praktyce
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku EU, w bardzo atrakcyjnej branży
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dostęp do szkoleń
  • Pracę w ciekawych projektach i możliwość budowania ścieżki kariery.

Ogłoszenie archiwalne