Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w KutnieO firmie

  • Intermodalna 8, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie

Intermodalna 8

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w codziennych zadaniach działu technologii,

  • kontrola procesu produkcji,

  • samodzielne wykonywanie prób technologicznych,

  • weryfikacja procesów produkcyjnych,

  • tworzenie zestawień, raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub pokrewne,

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa żywnościowego,

  • znajomość norm IFS, BRC,

  • znajomość procesów technologicznych,

  • samodzielne opracowywanie receptur,

  • samodzielne tworzenie dokumentacji technologicznej,

  • znajomość programów MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • rozwój przez działania w konkretnych zadaniach,

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola).

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy