Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Laborant

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ELŻBIETA I JERZY PATER Sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Dębicka 52
    Brzeźnica (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ELŻBIETA I JERZY PATER Sp. z o.o.

Dębicka 52

Brzeźnica (pow. dębicki)

PATER Sp. z o.o. http://www.kostkapater.pl/ jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji
w swojej branży.

W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się produkcją kostki brukowej, stopniowo poszerzając swoją ofertę,
nie tylko o najnowsze wzory, ale również o kolejne elementy galanterii betonowej.

Ciągły rozwój firmy oraz inwestycje  w coraz nowocześniejsze urządzenia świadczą o nieustannym doskonaleniu jakości i estetyki produktu.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Technolog - Laborant.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych
  • opracowanie wyników badań i sporządzanie sprawozdań
  • ocena, interpretacja i analiza wyników badań
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej i ZKP
  • współudział w opracowywaniu receptur produkcyjnych
  • udział w procesie reklamacji
  • nadzór nad sprzętem kontrolno -  pomiarowym
  • współpraca z innymi działami w ramach rozwoju produktów i kontroli jakości
  • udział w naukowych projektach innowacyjnych lub ulepszonych produktów / rozwiązań

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe (kierunek budownictwo, technolog betonu)
  • doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość
  • komunikatywność
  • obsługa komputera i znajomość pakietu Office
  • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowania
  • możliwość rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • praca w miłym i energicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne