Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Laborant

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

  • Transportowa 4, Fordon, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Transportowa 4

Fordon

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną/jakościową (ustalanie receptur, norm zużycia surowców i materiałów, dokumentacja technologiczna/jakościowa wyrobów gotowych, dokumentacja HACCP);

  • Zatwierdzanie merytoryczne etykiet – kontrola zgodności z obowiązującymi przepisami prawa;

  • Nadzór i udoskonalanie procesu produkcyjnego w zakresie technologicznym, jakościowym i procesowym;

  • Wdrażanie działań zgodnie ze standardami polityki jakościowej HACCP, BRC, IFS;

  • Stałe podnoszenie standardów technologicznych oraz bezpieczeństwa jakości żywności;

  • Udział w przeprowadzaniu audytów zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących systemów jakości;

  • Uczestniczenie w procesie reklamacji jakościowych surowców, opakowań, wyrobów gotowych;

  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technologicznej/jakościowej oraz parametrów procesu produkcji;

  • Wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych w całym procesie produkcyjnym, analiza i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, technologia chemiczna, zarządzanie jakością, biologia, mikrobiologia);

  • Praktyczna znajomość prawa żywnościowego, standardów jakościowych i bezpieczeństwa żywności; zasad etykietowania produktów spożywczych;

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o szczegóły;

  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów;

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie;

  • Wynagrodzenie stałe oraz comiesięczną premię zadaniową;

  • Niekorporacyjne środowisko pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE);

  • Deputaty w postaci produktów oferowanych przez firmę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Stovit Group Sp. z o.o.

należy do hiszpańskiej Grupy Angel Camacho i działa na polskim rynku od 1979 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów owocowych w różnych odsłonach: dżemy, konfitury, marmolady, jabłka prażone, czy też dodatki do mięs i serów.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na: www.stovit.com.pl oraz www.facebook.com/DzemyStovit

Przewiń do profilu firmy