Oferta pracy

Technolog - laborant

PPHU POLSTYR Zbigniew ŚwięszekO firmie

  • Krakowska 134
    Młoszowa (pow. chrzanowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PPHU POLSTYR Zbigniew Święszek

Krakowska 134

Młoszowa (pow. chrzanowski)

Firma P.P.H.U POLSTYR Zbigniew Święszek działa na polskim rynku przeszło 35 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów systemu ociepleń z całkowicie polskim kapitałem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie wynikające z prowadzenia działalności w branży produkcji wyrobów budowlanych. W związku z rozwojem firmy i produktów szukamy osoby do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

- kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych,

- udział w procesie tworzenia nowych wyrobów i nadzór nad wdrażaniem ich do produkcji,

- współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości,

- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej i technicznej,

- nadzór nad sprzętem laboratoryjnym,

- wsparcie w procesie doskonalenia systemu zarządzania jakością,

- rozpatrywanie spraw reklamacyjnych,

- kontakt z laboratoriami akredytującymi,

- tworzenie etykiet z odpowiednim oznakowaniem według obowiązujących przepisów.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,

- doświadczenie w pracy laboratoryjnej w branży wyrobów budowlanych będzie dodatkowym atutem,

- umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego,

- znajomość funkcjonowania Zakładowej Kontroli Produkcji/ISO 9001,

- doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej (również z zakresu grafiki inżynierskiej),

- prawo jazdy kat. B,

- dokładność, sumienność, kreatywność, samodzielność,

- znajomość MS Excel, CorelDRAW lub AutoCAD.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość awansu,

- niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy