Oferta pracy

Technolog - Laboratorium Badawczo-Rozwojowe

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.O firmie

  • Mielec, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakłady Farmacetyczne Colfarm S.A.
Krajowy producent leków sprzedawanych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety
Kluczowe marki to 2 KC i zioła w tabletkach

 Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu farmacji, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, biotechnologii lub kierunków pokrewnych
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa w firmie farmaceutycznej w zakresie:
    • rozwoju nowych generycznych produktów leczniczych
    • rozwoju suplementów diety
    • transferu technologii
    • przenoszenia skali
    • wdrażania wytwarzania produktów leczniczych na skalę przemysłową
    • optymalizacji składu produktów i procesów wytwarzania
    • walidacji procesów wytwarzania
  • umiejętność:
    • doboru opakowania bezpośredniego dla produktów leczniczych
    • przeliczeń recepturowych
    • opracowywania dokumentacji rejestracyjnej w zakresie technologii, zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami prawa farmaceutycznego i dyrektywami UE
  • bardzo dobra znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i farmaceutycznego systemu zapewnienia jakości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel oraz inne oprogramowania)
  • zdolność logicznego myślenia i formułowania wniosków
  • umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów oraz otwartość na zmiany
  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy zespołowej
  • odpowiedzialność, pracowitość, sumienność, kreatywność, wysoki poziom automotywacji oraz dyspozycyjność

Główne obowiązki:

  • rozwój generycznych produktów leczniczych w zakresie technologii postaci leku – opracowywanie i dobór składu, formy farmaceutycznej, technologii wytwarzania oraz opakowania bezpośredniego, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i przepisami
  • rozwój składu i technologii wytwarzania suplementów diety, zgodnie z prawem żywnościowym
  • przenoszenie skali wytwarzania produktów leczniczych (skala laboratoryjna, pilotowa i przemysłowa)
  • wdrażanie produktów na skalę przemysłową
  • opracowywanie dokumentacji wytwarzania (instrukcje technologiczne wytwarzania, zapisy serii, protokół i raport z walidacji procesowej)
  • opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej w formacie CTD w zakresie składu, rozwoju farmaceutycznego, technologii wytwarzania, walidacji procesowej oraz opakowania bezpośredniego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • ambitne wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy