Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

KUCHARCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 2005 500 brutto / mies.
  • Łapy

    Łapy, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rysunków wykonawczych projektantów zewnętrznych,

  • Przygotowanie rysunków prostych detali,

  • Weryfikacja wymiarów wykonywanych elementów,

  • Opracowywanie i kontrola list wysyłkowych,

Nasze wymagania

  • Znajomość AutoCad, Excel,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Mile widziane doświadczenie w branży stalowej,

  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe techniczne,

To oferujemy

  • Terminowe wypłacanie wynagrodzenia plus premia,

  • Umowa o pracę,

  • Przyuczenie do programowania wypalarki CNC,

  • Praca w młodym, ambitnym zespole

Kucharczyk to rodzinna firma z 35-letnim doświadczeniem w branży.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu oraz montażu konstrukcji stalowych i płyt warstwowych.

Przewiń do profilu firmy