Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog / LEAN management

Inter-folia Sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Partyzancka 157/159, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Partyzancka 157/159

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • analiza i optymalizacja procesów technologicznych w działach produkcyjnych

  • projektowanie i wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych (LEAN )

  • testowanie i wdrażanie do produkcji nowych surowców , materiałów ,komponentów , oraz maszyn i urządzeń

  • kalkulowanie kosztów procesów i produktów

  • współpraca z zespołem w dziale produkcji

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu technologii wytwarzania ( preferowane tworzywa sztuczne)

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

  • znajomość pakietu Ms Excel

  • znajomość jęz. angielskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w godz. 08:00 -16:00

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • ubezpieczenie grupowe

  • dodatkowy pakiet medyczny

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole i międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma INTER-FOLIA Sp. z o.o. - producent artykułów biurowych z folii PP poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Technolog / LEAN management.

INTER-FOLIA Sp. z o.o. to polski producent artykułów biurowych z folii PP z 26 -cio letnim doświadczeniem w produkcji kieszeni, skoroszytów i różnego rodzaju obwolut przeznaczonych do segregowania i ochrony dokumentów.

Od lutego 2022 firma jest własnością europejskiego lidera w branży PBS -Si Mass Group, posiadającego fabryki w Niemczech, Republice Czeskiej i w Polsce.

Doświadczenie, wiedza techniczna, kreatywność i pasja to cechy , które reprezentuje zarówno Zarząd jak i pracownicy Grupy.

SI Mass jest przedsiębiorstwem przyjaznym rodzinie, dla którego nie są ważne parytety płci i wykształcenia, ale bezpieczeństwo pracy i zatrudnienia oraz koleżeńska współpraca we wszystkich obszarach działalności .

Przewiń do profilu firmy