Logo Pracuj.pl

Technolog

ChM sp. z o.o.O firmie

  • Lewickie (pow. białostocki)
    Lewickie (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów
  • Przeprowadzanie prób technologicznych przy wdrażaniu wyrobów i technologii
  • Przygotowanie programów na maszyny sterowane numerycznie
  • Wdrażanie nowych technologii oraz usprawnianie istniejących procesów
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawy programowania maszyn CNC (mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach sterowanych numerycznie do obróbki skrawaniem)
  • Znajomość oprogramowania CAM (mile widziany MasterCAM)
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 2D/3D (mile widziany SolidWorks)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy zespołowej i współpracy z innymi obszarami firmy, komunikatywność
  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus nagroda)
  • Wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom
  • Komfort pracy z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenia zawodowe
  • Stałą integrację wewnątrzzakładową – imprezy integracyjne oraz działowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Inne:

  • Firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ

Przedsiębiorstwo ChM sp. z o.o. projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje systemowe rozwiązania dla traumatologii i ortopedii we współpracy ze specjalistami medycznymi na całym świecie. Zatrudniamy ponad 400 osób. Wszyscy nasi pracownicy biorą aktywny udział w produkcji i dystrybucji wyrobów ChM. Wierzymy, że ścisła współpraca inżynierów i pracowników produkcji, zlokalizowana w jednej fabryce, owocuje najwyższą jakością implantów i instrumentariów medycznych.

Technolog, Lewickie (pow. białostocki)