Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Łochów, Wyszków, Ostrówek (pow. węgrowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MPSystem Sp. z o.o.

    MPSystem jest polską firmą z głównym biurem w Warszawie. Firma zajmuje się dostawą materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego. Aktualnie poszukujemy pracowników do naszego nowego zakładu produkcyjnego w Ostrówku.

    Technolog

    Miejsce pracy: Łochów (okolice), Wyszków (okolice), Ostrówek (pow. węgrowski)
    Numer referencyjny: 4

    Opis stanowiska:

    Technolog - nadzorowanie i organizacja produkcji folii wielowarstwowej koekstrudowanej

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, chemiczne
    • Obsługa komputera PC (Excel, Word)
    • Znajomość specyfiki produkcji folii wielowarstwowej do pakowania żywności
    • Język angielski (dodatkowo j. rosyjski)
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Miłą atmosferę
    • Możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.