Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

ENKEV Polska S.A.O firmie

  • Traktorowa 139, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENKEV Polska S.A.

Traktorowa 139

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,

  • wdrażanie nowych zastosowań i technologii,

  • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności,

  • nadzór i tworzenie dokumentacji technologicznej,

  • ocena jakości surowców oraz wytwarzanych dóbr,

  • ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości, działem handlowym i technicznym w zakresie sposobów wytwarzania i określania warunków produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, (mile widziane włókiennicze lub chemiczne),

  • umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności,

  • orientacja na zadania oraz ciągłą optymalizację i usprawnianie procesów produkcji,

  • wiedza i doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów (opracowywanie technologii, zarządzanie uruchamianiem nowych maszyn i wyrobów),

  • doświadczenie w pracy z zastosowaniem złożonych arkuszy kalkulacyjnych oraz narzędzi wspierania procesów produkcji,

  • podstawowa znajomość VBA (mile widziane),

  • znajomość i doświadczenie w pracy w organizacjach pracujących zgodnie z normą ISO,

  • znajomość systemu zarządzania opartego o zasady TPM (mile widziane),

Wymagania osobowościowe

  • umiejętność i rozumienie znaczenia pracy zespołowej,

  • umiejętność myślenia logiczno – analitycznego (analiza i wnioskowanie),

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • zdyscyplinowanie,

  • dokładność,