Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Lodziarstwa

PGD Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych rozwiązań w zakresie propozycji produktów lodowych: receptury, kalkulacje, technologia,

  • Wdrażanie ich w lodziarniach na terenie działania, we współpracy z przedstawicielem handlowym,

  • Prowadzenie pokazów lodowych,

  • Szkolenie klientów i pracowników firmy z zakresu produktów,

  • Utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami firmy oraz aktywne poszukiwanie nowych,

  • Kontrola postępów rozwoju sprzedaży kategorii lodowej.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie/doświadczenie w kierunku cukiernictwa-lodziarstwa, potrafisz produkować lody, bilansować receptury,

  • umiesz przeprowadzać pokazy, szkolenia,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i komunikujesz się,

  • posiadasz prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • umowę o pracę z dodatkowym pakietem socjalnym (opieka medyczna, świadczenia wakacyjne, ubezpieczenie na życie)

  • niezbędne narzędzia potrzebne w pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • szkolenia w tematyce technologii lodziarskiej w kraju i za granicą.

PGD Sp. z o.o.

Nazywamy się PGD i od ponad 25 lat tworzymy produkty i rozwiązania dla piekarni, cukierni, lodziarni. Naszym mottem jest: Wypiekamy Inspiracje a celem działania zapewnianie wsparcia klientom poprzez bycie blisko ich potrzeb, inspirowanie, realizowanie powierzonych zadań. Codziennie widzisz nasze pomysły wchodząc o poranku do ulubionej piekarni po chrupiące bułki czy kupując urodzinowe ciacho dla najbliższych.

Należymy do norweskiego koncernu Orkla będącym jednym z największych grup kapitałowych w Skandynawii, która zjednała serca ponad 90 milionów konsumentów, posiadając w ofercie ponad 70 uznanych marek.

Przewiń do profilu firmy

Teren działania:

województwo mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie

Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj klikając w przycisk.