Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

BIGRAM S.A.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest firma zajmująca się produkcja wysokiej jakości chemii przemysłowej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje doświadczenie w oparciu o stabilne zatrudnienie, zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu naszego Klienta na stanowisko:

Numer ref.: PR/T/05021

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie dystrybutorów oraz klientów w zakresie doradztwa technologicznego oraz handlowego zakupionych produktów.

Zakres zadań na powyższym stanowisku obejmuje:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Obsługa strategicznych klientów firmy w powierzonym obszarze geograficznym oraz pozyskiwanie nowych;
  • Współpraca z firmami dystrybucyjnymi w zakresie wsparcia sprzedaży poprzez doradztwo technologiczne i handlowe;
  • Wsparcie klientów docelowych w wypracowywaniu optymalnych technologii używanych środków chemii przemysłowych
  • Rozwiązywanie drobnych problemów technicznych pojawiających się u klienta docelowego: ścisła współpraca z działem serwisu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w firmie zajmującej się produkcją bądź dystrybucją chemii przemysłowej (preferencyjnie: środków czyszczących, myjących, pralniczych, bądź produktów do uzdatniania wody);
  • Zrozumienia procesów technologicznych
  • Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Intuicji biznesowej;
  • Silnej orientacji na wynik;
  • Gotowośći do częstych podróży.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, o wysokich standardach pracy;
  • Samodzielne stanowisko, na którym można wykazać się kreatywnością i inwencją:
  • Umowę na etat lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Auto służbowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne