Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Simba PRODUCENT PLACÓW ZABAW

  • Zimna 15, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zimna 15

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowej technologii produkcji oraz produktów

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

  • Kontrolowanie stanu technicznego specjalistycznych urządzeń znajdujących się na terenie zakładu pracy

  • Ocena jakości surowców, oraz wytwarzanych dóbr

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcji, projektowy, dział kontroli jakości)

  • określanie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i technologii z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji;

  • zbieranie i analizowanie informacji na temat oczekiwań klientów i zapotrzebowania rynku;

  • poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia;

  • projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji;

  • sprawowanie nadzoru nad aktualnością i kompletnością dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;

  • przeprowadzanie prób technologicznych, kreowanie nowych produktów;

  • wdrażanie nowych produktów, planowanie, projektowanie nowych linii montażowych lub produkcyjnych;

  • nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji;

  • współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie;

  • koordynowanie pracy działu technologicznego, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem;

  • współpraca z innymi działami związanymi z procesem technologicznym i realizacją produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w firmach produkcyjnych

  • mile widziane doświadczenie w branży produkcji placów zabaw

  • znajomość pakietu programów biurowych (MS Word, MS Excel),

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i motywacyjne,

  • możliwość pracy w polskiej firmie, o już ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej,

  • przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi

  • z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

SIMBA S.C. z siedzibą w Lublinie - jest liderem na polskim rynku producentów placów zabaw, siłowni plenerowych, linariów, małej architektury i urządzeń street workout na terenie Polski. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog

Przewiń do profilu firmy