Oferta pracy

Technolog

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bieżącą produkcją pod katem wymogów jakościowych oraz prawidłowości procesu technologicznego.

  • Rozwój technologii w zakładzie, praca nad poprawą parametrów jakościowych wyrobu gotowego, proponowanie rozwiązań usprawniających proces.

  • Nadzór nad pracą współpracowników laboratorium

  • Analiza jakości surowców i produktu gotowego pod katem jakościowym, tworzenie raportów jakościowych

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników bezpośrednio produkcyjnych, podnoszenie ich wiedzy i kompetencji

  • Aktualizowanie dokumentacji systemu jakości obowiązującego w zakładzie, tworzenie nowych dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane z kierunków Chemia, Technologia Chemiczna, Gospodarowanie Odpadami, Ochrona Środowiska

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku technologa lub specjalisty ds. jakości

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • biegła znajomość obsługi komputera (MS OFFICE) i urządzeń biurowych,

  • zaangażowanie i doskonała organizacja pracy,

  • praktyczna znajomość obsługi podstawowych metod i aparatów pomiarowych w zakresie kontroli jakościowej przetwórstwa tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • solidne wynagrodzenie składającej się płacy zasadniczej oraz premii,

  • przygotowanie do nowej roli,

  • pracę w miłym i zgranym zespole,

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy