Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog mebli skrzyniowych

  • Międzybórz, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu w firmie Wajnert Meble.

    Nasza marka jest producentem mebli o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

    Miejsce pracy: Międzybórz

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • nadzór technologiczny i konstrukcyjny nad produkcją  mebli oferty regularnej i kontraktowej,
    • nadzorowanie oraz koordynowanie wdrażania nowych produktów,
    • ustalanie warunków technicznych mebli z Klientami,
    • tworzenie dokumentacji rysunkowej oraz norm materiałowych na meble,
    • tworzenie norm materiałowych w programach ERP (m.in. Sap Biznes One),
    • tworzenie instrukcji montażu mebli i instrukcji stanowiskowych,
    • zarządzanie pracą działu wzorcowni,
    • przygotowywanie kalkulacji produktów,
    • znajomość materiałów do produkcji mebli skrzyniowych oraz nietypowych,
    • współpraca z innymi działami firmy,

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze mebli skrzyniowych,
    • doskonała znajomość branży oraz wiedza techniczna z zakresu budowy i procesu tworzenia mebli skrzyniowych,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • znajomość programów rysunkowych AutoCad, Inventor,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość procesów produkcji mebli fornirowanych,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia u stabilnego Pracodawcy,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju w motywującym środowisku pracy,
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość rozwoju i korzystania z dedykowanych szkoleń,
    • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą.

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, podając w tytule e-maila nazwę stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wajnert Meble sp. z o.o. s.k.a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    bottom google youtube facebook facebook