Logo Pracuj.pl

Technolog mebli tapicerowanych

Zaparoh Sp. z o.o.O firmie

Zaparoh Sp. z o.o.

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji technologicznej wyrobu (elementy szkieletu, okucia, pianki, opakowania)
  • współpraca z innymi działami organizacji przy wprowadzaniu nowych projektów do produkcji
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli
  • optymalizacja procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • znajomość programów AutoCAD i Solidworks
  • umiejętność tworzenia konstrukcji szkieletowych
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomości j. angielskiego
  • znajomość konstrukcji mebli tapicerowanych będzie mile widziana

To oferujemy

  • ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności
  • koleżeńską atmosferę
  • darmowe śniadania
  • dofinansowanie dojazdów do/z pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Zaparoh Sp. z o.o. należy do angielskiego dystrybutora mebli tapicerowanych.

To jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów produkujących meble tapicerowane, wyposażony w park maszynowy najnowszej generacji oraz stosujący innowacyjne technologie.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny), z tytułem wiadomości „Technolog 07/2021” za pomocą przycisku aplikowania

Aktualne oferty pracodawcy
Technolog 07/2021

Technolog mebli tapicerowanych, Żernicka 22, Robakowo (pow. poznański)