Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog meblowy - praca biurowa

Górna PółkaO firmie

  • Elewatorska 29c
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Górna Półka

Elewatorska 29c

Białystok

W przedsiębiorstwie Górna Półka wierzymy, że automatyzacja i model personalizacji mebli jest przyszłością. Naszemu klientowi dajemy możliwość nabycia nawet niewielkiego mebla, który to może być dowolnie konfigurowany. Z upływem terminu realizacji, klient otrzyma od nas przesyłkę kurierską z meblem, zapakowanym w estetyczny karton, bezpośrednio do samodzielnego złożenia. Nie sprzedajemy produktów stockowych i nie produkujemy na stan.

Wszystkie meble są wykonywane bezpośrednio na zamówienie klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze meble mogą być produkowane sprawniej i w trosce o jeszcze większą jakość, a kadra może doceniać sposób zarządzania, co równolegle byłoby zbieżne z planami właściciela. Pracując z nami doświadczysz satysfakcji i gwarantujemy, że będziesz realizował się zawodowo.

Stale rośniemy i w związku z tym szukamy osób, którzy są gotowi na nowe wyzwania, chcących uczestniczyć w naszym projekcie stworzenia marki wyjątkowej. Cenimy doświadczenie i chęć inicjowania zmian. Oferujemy pracę przy dynamicznie zmieniającym się przedsiębiorstwie, w młodym, ambitnym zespole, w którym od razu wyczuwalna jest dobra atmosfera oraz w nowej hali produkcyjnej, dysponującej najlepszymi maszynami na rynku, w które stale inwestujemy oraz w nowoczesnym biurze.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie technologii mebli, weryfikacja obecnej biblioteki mebli w corpusie/woodwopie/topsolidzie
  • działalność operacyjna polegająca na projektowaniu mebli w corpusie/woodwopie/topsolidzie niestandardowych i nadzór nad ich produkcją
  • kooperacji z działem wsparcia IT w celu rozwijania systemu erp pod kątem technologicznym
  • podejmowanie działań zapewniających ciągłość przebiegu procesów technologicznych
  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych
  • sprawowanie nadzoru nad technicznym zapleczem wiedzy zespołu

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu technologii drewna,
  • znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim (płytowym) na najwyższym poziomie,
  • praktyczna znajomość technologii produkcji mebli,
  • znajomość programów: Corpus, CAD(Solidworks), Topsolid, Woodwop, HPO,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana branża meblarska/drzewna, w produkcji seryjnej, korpusowej
  • mile widziana znajomość systemów ERP, np. Enova i innych przeznaczonych do branży meblowej
  • sumienność,
  • skrupulatność
  • umiejętności pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta
  • samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach
  • atrakcyjny system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne