Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Mechanik

WB Electronics S.A.

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej

  • konstruowanie oprzyrządowania technologicznego

  • nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • studia wyższe o kierunku mechanicznym

  • znajomość środowiska CAD 3D - Solid Works

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • podstawowa znajomość elektroniki będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w zespole

  • silna motywacja

  • zaangażowanie w pracę

  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie obecnej na rynkach międzynarodowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog mechanik.

Przewiń do profilu firmy

CV proszę nadsyłać za pomocą przycisku do aplikowania z dopiskiem Technolog mechanik.