Oferta pracy

Technolog mechanik

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.O firmie

  • 1 Maja 1, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

1 Maja 1

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej

  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi

  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych w procesie produkcji

  • Optymalizacja procesów technologicznych

  • Udział w badaniach nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Mile widziane

  • Znajomość techniki i aparatury wojskowej

  • Znajomość języka angielskiego technicznego

  • Umiejętność pisania programów na obrabiarki CNC

  • Umiejętność opracowywania dokumentacji technologicznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania,

  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne