Oferta pracy

Technolog/Mes Key User

EGGER Biskupiec

Św. Józefa 1

Biskupiec-Kolonia Druga

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesu produkcyjnego w oparciu o wytyczne technologiczne

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Kontrola i monitoring zużycia surowców, narzędzi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wdrażanie procedur, standardów

  • Ścisła współpraca z laboratorium w zakresie jakości gotowego produktu

  • Planowanie zużycia surowców, kalkulacje wydajnościowe i materiałowe

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych w procesie produkcyjnym

  • Bieżąca kontrola jakości przepływu informacji pomiędzy systemami MES/SAP

  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z innymi kluczowymi użytkownikami systemów komputerowych (w tym SAP) CC w trakcie rozwiązywania incydentów i wdrażania nowych funkcjonalności

  • Zarządzanie i udział w projektach związanych z implementacją systemu MES/SAP lub związanych ze zmianami w systemie MES/SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (dodatkowy atut)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Ciągły rozwój zawodowy

  • Szeroki wachlarz szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Oferta

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 10100 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Przewiń do profilu firmy