Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

ITA TOOLS SP. Z O.O.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej w oparciu o dokumentację konstrukcyjną

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcji w kontekście ustalonego procesu technologicznego

  • Przygotowanie programów na maszyny CNC

  • Współpraca z działem produkcji narzędzi i konstruktorami

  • Proponowanie rozwiązań z zakresu optymalizacji organizacji pracy i efektywności pracy maszyn

  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

  • Szkolenie techników z zakresu obsługi wdrażanej technologii produkcji

  • Praca w wewnętrznym systemie służącym do monitorowania przebiegu procesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne

  • Znajomość obsługi programu Edgecam – warunek konieczny

  • Biegła znajomość obsługi programów CAD/CAM

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • Wiedz z zakresu wdrażania technologii produkcyjnych

  • Biegła znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Świetną atmosferę

  • Dofinansowanie do opieki medycznej/karty Multisport

  • Szkolenia

  • Program rekomendacji pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program rekomendacji pracowników

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 12 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich oraz własnej produkcji. Produkty z na logo ITA TOOLS należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Pracujemy na najnowocześniejszych obrabiarkach renomowanych producentów.

Przewiń do profilu firmy