Technolog Mięsa

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    toptop
    top

    Firma All Spice od 20 lat zajmuje się produkcją przypraw i dodatków funkcjonalnych do Żywności

    GŁÓWNYM CELEM FIRMY JEST DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI W KAŻDYM ZAKRESIE. NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ LUDZIE Z PASJĄ, DLA KTÓRYCH JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ TWORZONYCH ROZWIĄZAŃ SĄ MIARĄ WSPÓLNEGO SUKCESU.

    JEŚLI KIERUJESZ SIĘ W PRACY PODOBNYMI WARTOŚCIAMI I CHCIAŁBYŚ ZAPREZENTOWAĆ NAM SWOJĄ OSOBĘ, PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI.

    ZAPEWNIAMY:

    • stałe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania nieograniczonej premii obrotowej
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer i telefon
    • wsparcie zespołu firmy w okresie adaptacyjnym
    • rozwój osobisty i opiekę coacha przy obsłudze klienta
    • szkolenia branżowej poszerzanie wiedzy fachowej

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie kierunkowe – Technologia mięsa lub inne, pokrewne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 3 lata
    • znajomość branży mięsnej
    • zdolność planowania i dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • umiejętność tworzenia i sprawnej realizacji planów sprzedażowych
    • prawo jazdy kat. B

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW na zajmowanym stanowisku:

    • obsługa klientów w terenie
    • prezentacja oferty handlowej
    • doradztwo technologiczne
    • promocja produktów
    • samodzielne wdrażanie nowych projektów
    • przeprowadzanie prób u klienta
    • pozyskiwanie nowych odbiorców
    • przyjmowanie i realizacja zamówień
    • raportowanie wyników sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottombottom