Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog mięsa przedstawiciel handlowy

KRZYSZTOF MAJKA "DAN-POL"O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i obsługa obecnych klientów

  • realizacja planów sprzedaży;

  • monitorowanie rynku;

  • dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych;

  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

  • wsparcie dla zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: technologia żywności z specjalnością technologia mięsa

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży mięsnej

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • wysokie kompetencje sprzedażowe;

  • łatwość w nawiązywaniu relacji;

  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie i uczciwość, umiejętność współpracy z zespołem,

  • wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę/ kontrakt poprzez samozatrudnienie.

  • pracę w oparciu o dużą gamę, stale rosnącą produktów

  • wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazny i pomocny zespół

KRZYSZTOF MAJKA "DAN-POL"

Zajmujemy się produkcją i obrotem środkami funkcjonalnymi stosowanymi w przetwórstwie mięsnym. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowujemy także produkty opracowane na ich indywidualne potrzeby. Szczycimy się ugruntowaną pozycją na rynku i zaufaniem naszych klientów, którymi są zakłady produkcyjne z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.