Oferta pracy

Technolog

LUBA Sp. z o. o.

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 71

Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • praca nad nowymi projektami wdrożeniowymi i rozwojem portfolio w obszarze kosmetyków oraz chemii gospodarczej

  • inicjowanie i tworzenie nowych receptur zgodnych z trendami rynkowymi oraz udoskonalanie istniejących

  • opracowanie składu produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej oraz oznakowania opakowań

  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej, testów walidacyjnych, weryfikacyjnych, specyfikacji technicznych, itp.

  • prowadzenie badań wdrożeniowych w wewnętrznym laboratorium oraz współpraca z jednostkami zewnętrznymi

  • przygotowywanie próbek na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • przeprowadzanie procesu rejestracji produktów

  • rozwiązywanie pojawiających się problemów technologicznych, monitorowanie poprawności przebiegu procesów

  • optymalizacja rozwiązań w zakresie istniejących produktów

  • śledzenie legislacji dotyczącej surowców i produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej, biotechnologii lub kierunków pokrewnych

  • doświadczenie na stanowisku technologa w dziale R&D (min. 3 lata)

  • praktyczna wiedza na temat surowców i opakowań stosowanych w procesie produkcji

  • znajomość trendów technologicznych i produktowych

  • ugruntowana wiedza nt. regulacji prawnych związanych z kategoriami kosmetyków i detergentów

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość GMP i BRC C

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • w pełni samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • współtworzenie rozwijającego się Działu R&D

  • możliwość rozwoju poprzez ciekawe projekty, szkolenia, konferencje

  • benefity tj. karta sportowa, pakiet medyczny, platforma do nauki angielskiego

  • pracę w godz. 08.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Firma Luba Sp. z o.o. zajmuje się produkcją chusteczek nawilżanych przeznaczonych dla gospodarstwa domowego, pielęgnacji niemowląt, dzieci i osób dorosłych, higieny osobistej oraz pielęgnacji zwierząt.

Tworzymy innowacyjne produkty, dbamy o wysoką jakość i środowisko naturalne. Zależy nam, żeby nasze produkty były przyjazne, łatwe w użyciu i praktyczne w zastosowaniu.

Więcej o nas na: www.luba-group.com

Przewiń do profilu firmy