Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Al-Tech Sp. z o.o.O firmie

Al-Tech Sp. z o.o.

402

Mników (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ofert zgodnie z wytycznymi technologicznymi

  • pomoc technologiczna, współpraca oraz wsparcie dla działu handlowego

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej konstrukcji do celów produkcyjnych

  • usprawnianie oraz pomoc technologiczna w zakresie procesów produkcyjnych

  • wdrożenia nowych rozwiązań konstrukcyjnych wraz z opracowywaniem niezbędnych procedur

  • ogólne zadania w ramach rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( lub w trakcie ostatniego roku studiów )

  • znajomość programu AutoCad

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wiedza z zakresu systemów aluminiowych

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji aluminiowych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • możliwość nauki i rozwoju

  • dofinansowanie kart Multisport

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kart Multisport