Logo Pracuj.pl

Technolog Montażu/Konstruktor

Elektrometal Energetyka S.A.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Elektrometal Energetyka S.A.

Działkowa 67

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie dokumentacji produkcyjnej Rozdzielnic SN (w tym przewodniki, instrukcje montażu);
  • prowadzenie uzgodnień i weryfikacja niezbędnej dokumentacji mechanicznej;
  • standaryzacja produkcji oraz wsparcie procesów produkcyjnych;
  • rozwiązywanie pojawiających się zagadnień technicznych na etapie produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku mechanicznym;
  • biegła znajomość oprogramowania SolidWorks;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej;
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie z sektora energetycznego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kariery w branży elektroenergetycznej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kreatywnym i zintegrowanym zespole;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • dogodna lokalizacja: przy obwodnicy i pętli autobusowej i tramwajowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji Rozdzielnic SN, Zabezpieczeń SN, Wyłączników SN oraz innych urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje zdecydowanego kandydata do pracy w Dziale Technologii Mechanicznej na stanowisko:

Technolog montażu/Konstruktor

Technolog Montażu/Konstruktor, Działkowa 67, Ursynów, Warszawa