Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Myślenice, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Firma SAZ Sp. z o.o. Sp.k. od ponad 25 lat jest wiodącym producentem akcesoriów do mebli. Do klientów firmy należą liderzy polskiego oraz międzynarodowego rynku meblarskiego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Technolog

    Miejsce pracy: Myślenice

    Lokalizacja: Siepraw (okolice Myślenic)

    Zadania i obowiązki:

    • Umiejętność wdrażania nowych procesów technologicznych i modernizacji obecnych rozwiązań
    • Opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad tworzoną dokumentacją techniczną (rysunki wykonawcze, złożeniowe, instrukcje produkcji)
    • Uczestniczenie oraz nadzór przeprowadzanych prób i testów technologicznych
    • Kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych dotyczących wdrażanych produktów
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość programu CAD (preferowany SolidWorks)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość tematyki i zagadnień produkcyjnych z branży obróbki stali (wykrojniki postępowe, profilowanie, spawanie, nitowanie)
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
    • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego
    • Samoorganizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na pełny etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w młodym zespole z miłą atmosferą
    • udział w ciekawych projektach
    • różnorodność wykonywanych zadań
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pakiety Benefit

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.