technolog na wydziale syntezy żywic

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zastanawiałeś się kiedyś , jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że wyślesz nam swoje CV- jesteśmy tuż oboktx

    Miejsce pracy: Cieszyn

    Nr ref.: /571/05/2018/AS/22329
    Bielsko-Biała
    oferujemy
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • praca w systemie 1 zmianowym
    • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
    • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
    • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
    • możliwość rozwoju, szkoleń
    • nowoczesne zaplecze techniczne
    zadania
    • projektowanie dokumentacji technologicznej w tym instrukcji, procedur, kart operacyjnych
    • opiniowanie dokumentacji technologicznej dla nowych wyrobów w pełnym zakresie
    • opracowywanie instrukcji stanowiskowych, instrukcji technologicznych, ruchowych
    • analiza, optymalizacja procesów oraz linii produkcyjnych, ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności oraz ciągłe usprawnianie procesu pod względem, bezpieczeństwa, jakości, niezawodności, produktywności: CPU, AMU, Cycle Time, OTIF, Tons per head, SRC
    • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów technologicznych, optymalizacja procesów przy uwzględnieniu wymagań produkcji, standardów jakości oraz kosztów. Stałe monitorowanie procesów produkcyjnych, badanie przyczyn zakłóceń technologicznych, przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów, wprowadzanie nowych surowców oraz technologii, a także modyfikacja już istniejących
    • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny technologicznej
    • wspomaganie, prowadzenie, inicjowanie, rozwiazywanie bieżących problemów produkcyjnych (problem solving, root cause analysis)
    • badanie przyczyn zakłóceń technologicznych procesu produkcyjnego
    • współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów i wprowadzaniu nowych surowców i technologii
    • współudział w określaniu zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń.
    oczekujemy
    • wykształcenie chemiczne (Technologia Chemiczna; Inżynieria Chemiczna i Procesowa)
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
    • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47