Technolog napraw

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie całego procesu naprawy silnika lotniczego oraz jego komponentów

  • Analiza dokumentacji obsługowej

  • Przygotowanie i utrzymanie wewnętrznej dokumentacji obsługowej

  • Analiza stanu i konfiguracji silnika oraz jego komponentów

  • Opracowanie propozycji zakresu naprawy silnika oraz jego komponentów

  • Tworzenie raportów opisujących kondycję silnika oraz jego komponentów

  • Analiza niezgodności powstałych podczas procesu demontażu/montażu/testu silnika

  • Wsparcie techniczne w procesie naprawy oraz testu silnika oraz jego komponentów

  • Optymalizacja procesów inżynieryjnych

  • Tworzenie raportów/analiz technicznych

  • Komunikacja z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym w aspektach technicznych

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach w obszarze inżynierii/technologii/konstrukcji

  • Znajomość budowy i działania lotniczych silników turbinowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (język będzie wykorzystywany do kontaktu mailowego i telefonicznego)

  • Umiejętność pozyskiwania i analizy danych

  • Znajomość narzędzi i procesów towarzyszących zarządzaniu projektami

  • Dobra organizacja pracy oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych

  • Zdolność adaptacji do szybko zmieniających się warunków pracy

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za osiągane wyniki

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość do pracy w Rzeszowie w systemie pracy 2-zmianowej (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00)

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering

  • Możliwość skorzystania z pakietów: medycznego, sportowego i ubezpieczenia na życie

  • Dodatek wakacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy