Oferta pracy

Technolog Narzędziowni - SAP

MAHLE Polska Sp. z o.o.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i praca ze zleceniami produkcyjnymi dla narzędzi i oprzyrządowania

  • Opracowanie indeksów

  • Tworzenie, rozliczanie i zamykanie zleceń produkcyjnych

  • Tworzenie zapotrzebowań na narzędzia skrawające, stal oraz usługi niezbędne do funkcjonowania działu (obróbka cieplnochemiczna, serwisowanie maszyn)

  • Gospodarka magazynowa - nadzór nad stanami magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość programu SAP (zarządzanie zlecaniami produkcyjnymi i stanami magazynowymi)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Wiedza techniczna w zakresie technologii

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Karta przedpłacona Edenred

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Elastyczne warunki pracy

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!