Technolog Narzędziowy

BURY Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mielec

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Technolog Narzędziowy [rekrutacja prowadzona online]

Zakres obowiązków:

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu przewodników i zleceń technologicznych i ich emisja
  • Monitorowanie prób technologicznych form i przyrządów
  • Współuczestnictwo w pracach związanych z zamówieniami materiałów, normali, narzędzi
  • Wykonywanie zadań wynikających z realizacji zamówień zewnętrznych – kontakt z klientem
  • Współdziałanie z Działem Finansowym przy zamówieniach zewnętrznych, fakturowaniu i opracowywaniu statystyk
  • Systematyczne ulepszanie organizacji pracy na powierzonym odcinku oraz podejmowanie inicjatyw w celu osiągnięcia maksymalnych efektów pracy
  • Bieżąca kontrola zaawansowania realizacji swoich zadań w celu jak najwcześniejszego sygnalizowania groźby niedotrzymania terminu realizacji
  • Uczestnictwo w zespołach gospodarczych, okresowych spisach inwentaryzacyjnych
  • Udział w tworzeniu zestawień, wykazów, harmonogramów, wskaźników dotyczących działalności Narzędziowni
  • Nadzór nad elektroniczną rejestracją czasu pracy pracowników Narzędziowni

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanicznym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi program NX na poziomie podstawowym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość podstawowych narzędzi statystycznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
Prosimy o przesyłanie aplikacji do 31.03.2020r.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy