Oferta pracy

Technolog

Model Opakowania Sp. z o.o.

  • Inżynierska 1, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Inżynierska 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii produkcji tektury falistej i opakowań zgodnie z możliwościami parku maszynowego;

  • koordynacja procesu przygotowania projektów graficznych do druku;

  • nadzór nad pierwszą produkcją i zapewnienie właściwej jakości wyrobu gotowego;

  • stała współpraca z dostawcami narzędzi do produkcji;

  • udział w procesach doskonalenia i optymalizacji istniejących wzorów opakowań;

  • wsparcie techniczne klienta, przygotowywanie specyfikacji produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (lub student studiów zaocznych);

  • znajomość technik druku fleksograficznego / offsetowego i technologii produkcji tektury falistej i opakowań;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • solidność, dyspozycyjność, wysokie zaangażowania w powierzone zadania;

  • chęci i umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, wsparcie doświadczonego zespół specjalistów

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

  • budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie

  • duże możliwości rozwoju i samorealizacji

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • ciekawą i dynamiczną pracę w dobrej atmosferze

  • dofinansowanie posiłków

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci

  • świąteczne bonusy dwa razy do roku

  • pakiet sportowy - karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne dla dzieci

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy