Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

MidasO firmie

  • Nowiny (pow. kielecki)

    Nowiny (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy obróbce termicznej szkła ( fusingowanie szkła/hartowanie)

  • Praca z programem SolidWorks

  • Obsługa drukarki 3D

  • Kontrola jakości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obróbce termicznej szkła (fusingowanie szkła/hartowanie)

  • Znajomość pracy z programem SolidWorks

  • Mile widziana umiejętność obsługi drukarki 3D

  • Znajomość zasad kontroli jakości

Mile widziane

  • Osoby do przyuczenia po chemii, fizyce, mechanice lub pokrewnych studiach

To oferujemy

  • umowę o pracę w mocno ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie

  • pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę w Nowinach k/Kielc

Midas

Firma MIDAS specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu artykułów wyposażenia wnętrz mieszkalnych i obiektowych. Firma kreuje aktualne i przyszłe trendy modowe dając satysfakcję i zadowolenie użytkownikom i inwestorom w obiektach, w których mieszkają lub pracują. Opieramy się na innowacjach i nowoczesności w realizacji tych celów. Stawiamy na ludzi, na ich wiedzę i wyobraźnię.

Przewiń do profilu firmy