Technolog

  • Nowy Sącz, małopolskie
  • Węgierska 11, Nowy Sącz, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 2019-08-29
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-09-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży spożywczej, lider na rynku, poszukuje pracownika na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Opis stanowiska:

    • doskonalenie istniejących i tworzenie nowych produktów,
    • optymalizacja procesów technologicznych oraz dobór odpowiednich surowców, półfabrykatów, materiałów oraz opakowań,
    • tworzenie dokumentacji technologicznej (specyfikacji, kart produktu i etykiet wyrobów gotowych),
    • obliczanie wartości odżywczej produktów,
    • współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów,
    • współpraca z instytutami naukowo-badawczymi w zakresie wdrażania do produkcji nowych rozwiązań technologicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (technologia żywności),
    • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku technologa,
    • doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów i technologii oraz tworzeniu dokumentacji technologicznej,
    • kreatywność i zaangażowanie,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • biegła znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania,
    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
    • miłą atmosferę współpracy,
    • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy.

    Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować poprzez kliknięcie
    przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).