Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 90 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim.

    Obecnie poszukujemy na stanowisko:

    Technologa

    Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

    Główne zadania:

    • Odpowiedzialność za przebieg oraz bezpośrednie wsparcie procesu technologicznego
    • Opracowanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustalonymi standardami
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych, udoskonalanie i realizacja procesów technologicznych
    • Monitorowanie i doskonalenie procesu technologicznego celem odzwierciedlenia zgodności procesu z kalkulacjami

    Oczekujemy:

    • Wiedzy z zakresy elektrotechniki
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją technologiczną, w tym znajomość rysunku technicznego
    • Znajomości zagadnień dotyczących optymalizacji procesu produkcji (Lean Manufacturing, 5S, Kaizen, SMED)
    • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
    • Sprawnej pracy z programami pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość Auto – CAD 2D

    Oferujemy:

    • Dostęp do szerokiej oferty szkoleń i innych działań rozwojowych
    • Ciekawe zadania i wyzwania w innowacyjnej organizacji
    • Dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 30 km
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Pakiet socjalny: Karta Multisport, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie grupowe, kasa pożyczkowa, kolonie dla dzieci, imprezy integracyjne
    „Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.
    Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej www.phoenixcontact.pl

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 614426856

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez
    Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą  w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300,  w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”