Technolog o specjalności - konstrukcja narzędzi specjalnych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy w obszarze Produkcji na stanowisko:
Technolog
(Technolog o specjalności - konstrukcja narzędzi specjalnych) (K/M)

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • opracowywanie konstrukcji oprzyrządowania technologicznego, narzędzi specjalnych, sprawdzianów oraz urządzeń technologicznych przy użyciu oprogramowania komputerowego,
  • opracowywanie założeń na przyrządy specjalne i specjalne stanowiska pracy w oparciu o opracowaną dokumentację i analizę dostępności zasobów
    w Spółce, a w przypadku braku tych zasobów w Spółce, analizowanie
    i wnioskowanie o ich zakup na rynku krajowym lub zagranicznym,
  • współpraca w zakresie opracowania założeń na przyrządy specjalne oraz opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i instrukcji stanowiskowych dla produkcyjnych stanowisk pracy,
  • nadzór technologiczny wykonania i próby technologiczne zastosowania oprzyrządowania na wydziałach produkcyjnych,
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania technologicznego,
  • wsparcie technologiczne dla pracowników,
  • opracowywanie działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mechaniczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako technolog konstruktor oprzyrządowania technologicznego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office i oprogramowania typu AutoCAD i Inventor,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania literatury technicznej w zakresie realizowanych obowiązków służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość modułu produkcyjnego klasy ERP.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w zespole wśród profesjonalistów,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 139/2020, do dnia 24.10.2020r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy