Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Obróbki Skrawaniem

Thoni Alutec Sp. z o.o.

  • Stalowa Wola, podkarpackie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1500 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
- projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
- opracowanie dokumentacji technologicznej
- wdrożenie do produkcji nowych wyrobów  i nadzór technologiczny
- zarządzanie danymi i zmianami w procesach
- analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

Czego oczekujemy:
- dobrej znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
- umiejętności dobierania i przeliczania parametrów skrawania
- wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym
- znajomości obsługi pakietu MS Office

Co zapewniamy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę
- możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)
- stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

Ogłoszenie archiwalne