Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Odlewni Żeliwa

  • Andrychów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Andoria  Sp. z o.o. jest doświadczonym i znaczącym producentem odlewów żeliwnych (żeliwo szare i żeliwo sferoidalne). Nasza produkcja znajduje uznanie wielu światowych producentów m.in. Grupy AGCO, KONE, Schindler, Bombardier, Sulzer jak również wielu firm krajowych. Jakość naszej produkcji jest potwierdzona wszelkimi niezbędnymi certyfikatami  w tym:  ISO TS 16949 -2009 , TüV NORD. Poza produkcją dedykowaną głównie dla motoryzacji, produkujemy elementy armatury (korpusy zaworów, obudowy przepustnic, korpusy filtrów), jak również dla innych branż (m.in. obudowy silników elektrycznych, obudowy pomp wodnych zanurzeniowych, elementy napędu urządzeń dźwigowych). Dla podniesienia konkurencyjności Andoria  zapewnia swoim klientom nie tylko odlewy, ale również gotowe elementy i wykonane z nich podzespoły. Kompleksowość dostawy (odlew-obróbka-montaż) czyni produkty Andorii konkurencyjnymi wobec innych odlewni. Posiadany nowoczesny park maszynowy wyposażony w centra obróbcze o najwyższej jakości (OKUMA) pozwala na utrzymanie wysokiej jakości wyrobów oraz ich powtarzalności.

    Miejsce pracy: Andrychów

    Zadania

    • opracowanie dokumentacji technologicznej,
    • nadzór nad wdrożeniem wyrobu do produkcji,
    • przeprowadzanie analizy braków;
    • współpracę z Wydziałem Obróbki i Modelarni w zakresie dokumentacji konstrukcyjnej, projektowania modeli i omodelowania odlewniczego.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe odlewnicze,
    • znajomość  zagadnień związanych z odlewnictwem żeliwa,
    • dobrej znajomości rysunku technicznego;
    • umiejętność obsługi programu SOLIDWORKS lub SOLID EDGE będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale poszukujemy również absolwentów świeżo po studiach,
    • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANDORIA-MOT Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANDORIA-MOT Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.