Technolog Odzieży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia - między dzieciństwem a dorosłością. Inspiracją marki jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć. Jeśli chcesz z nami poznawać ich niezwykły świat to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

    Dołącz do nas na stanowisko:

    TECHNOLOG ODZIEŻY
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Ścisła współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
    • Przygotowywanie tabel rozmiarowych
    • Monitorowanie poprawności produkcji i wykonywanie komentarzy do wzorów
    • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji

    Wymagania:

    • Znajomość zasad konstrukcji i stopniowania
    • Znajomość zasad tworzenia i konstruowania szablonów odzieży
    • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej
    • Znajomość programu Corel Draw (mile widziane)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Stabilne miejsce zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.