Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Odzieży

Larix Sp. Jawna

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Poprawną konstrukcję oraz wymiary produkowanej odzieży

  • Przygotowywanie tabel rozmiarowych

  • Ścisłą współpracę z projektantami w zakresie sporządzania komentarzy dla dostawców

  • Kontrolę wzorów pod względem technologicznym, rozmiarowym, konstrukcyjnym i jakościowym

  • Analizę trendów obowiązujących w modzie sportowej ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (technolog, konstruktor)

  • Znajomość programów graficznych umożliwiających sprawne przygotowywanie komentarzy technologicznych i konstrukcyjnych do dostawców

  • Znajomość branży sportowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość zasad konstrukcji odzieży i przygotowywania szablonów

  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji technologicznej

  • Mile widziane doświadczenie w kroju o szyciu

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku sportowym

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju polskiej marki VIKING

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym (udział w targach i sales meetingach).

LARIX przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające w branży outdoorowo - sportowej. Właściciel marki Viking oraz wyłączny dystrybutor na terenie Polski marek: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, K2, Protest, Street Surfing, Killtec, Camelbak, Sea To Summit, Reima, Maximo.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog Odzieży.

Przewiń do profilu firmy

WYMAGANE DOKUMENTY:

1. CV (zgodnie z art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.)

2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym.

3. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Larix Spółka Jawna prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Larix Spółka Jawna przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Oświadczenia, o których mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycjach 2. i 3. mogą być zawarte w dokumencie CV w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w aktualnym procesie rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Larix Spółka Jawna przez okres najbliższych 12 miesięcy.”