Oferta pracy

Technolog Odzieży

FormanwayO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy produkującej odzież dla służb mundurowych, szukamy osoby na stanowisko:

Technolog OdzieżyNumer ref.: 65/2020

Zadania:

  • Współpraca z Project Managerem w zakresie przygotowania wzorów przetargowych
  • Współpraca z biurem w Szwecji i Chinach w zakresie dobierania rozwiązań materiałowych
  • Konstrukcyjne i technologiczne opracowywanie modeli / wzorów
  • Monitorowanie poprawności produkcji w zakresie: wzorów, jakości itp.
  • Opracowanie wykrojów
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu odzieży
  • Doświadczenie w branży umundurowania specjalistycznego (wojsko, policja, służby specjalne) – mile widziane
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji techniczno-technologicznych
  • Znajomość stosowanych rozwiązań materiałowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Dokładność i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Miejsce na realizację własnych pomysłów
  • Pracę w centrum Warszawy w połączeniu z pracą zdalną
  • 3-miesieczny okres próbny, a po nim umowę roczną, następnie umowę na czas nieokreślony
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy