Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Oferent

EMKO Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie pełnej oferty dla działu handlowego

  • Sporządzenie kalkulacji technologicznej

  • Ofertowanie materiałów

  • Ofertowanie procesów kooperacyjnych

  • Ofertowanie narzędzi specjalistycznych

  • Zakres obowiązków dodatkowych (opcjonalnie):

  • Tworzenie nowych procesów technologicznych

  • Konstrukcja przyrządów do realizacji produkcji

  • Optymalizacja istniejących procesów technologicznych

  • Udział w realizacji działań handlowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne: mechanika, budowa maszyn

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Znajomość środowiska CAD 2D i 3D

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt

  • Czas pracy 7.00-15.00 lub 8.00-16.00

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wsparcie ze strony doświadczonych członków zespołu i przełożonych (a przy tym dobra atmosfera)

  • Telefon + komputer służbowy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

EMKO Sp. z o.o.

Wykonujemy obróbkę z zakresu frezowania, toczenia, elektrodrążenia. Obrabiamy wszelkiego rodzaju materiały od stali do różnego rodzaju kompozytów.

Wykonujemy projekty dla firm oraz koncernów z różnych sektorów (m.in. kolejowego, samochodowego, wydobywczego, spożywczego, elektronicznego, rolniczego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, chemicznego i wielu innych).

Przewiń do profilu firmy