Ta oferta pracy jest nieaktualna od 368 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Olkusz, Osiek (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

P.P.U.H. MALBOX Z.P.Chr.

Firma MALBOX specjalizuje się w tłoczeniu, spawaniu, zgrzewaniu, cynkowaniu, montażu komponentów oraz wytwarzaniu narzędzi dla potrzeb własnych.

Technolog

Miejsce pracy: Olkusz (okolice), Osiek (pow. olkuski)
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Opracowanie oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych, optymalizacja procesu
  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału
  • Wdrażanie do produkcji nowych referencji
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego
  • Wdrożenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Około dwuletnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku (najchętniej w przemyśle motoryzacyjnym) – warunek konieczny
  • Znajomość wymagań branży automotive ISO/TS, VDA
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość metod: FMEA, SPC, MSA i innych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętności współpracy
  • Umiejętności planowania i realizowania działań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie - preferujemy awanse wewnętrzne
  • Partnerską kulturę firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPHU "MALBOX" Zpchr z siedzibą w Osiek 212 A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest PPUH "Malbox" Zpchr z siedzibą w Osiek 212 A , 32-300 Olkusz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.