Ta oferta pracy jest nieaktualna od 634 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Olkusz, Osiek (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.P.U.H. MALBOX Z.P.Chr.

    Firma MALBOX specjalizuje się w tłoczeniu, spawaniu, zgrzewaniu, cynkowaniu, montażu komponentów oraz wytwarzaniu narzędzi dla potrzeb własnych.

    Technolog

    Miejsce pracy: Olkusz (okolice), Osiek (pow. olkuski)
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Opracowanie oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych, optymalizacja procesu
    • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału
    • Wdrażanie do produkcji nowych referencji
    • Zapewnienie jakości procesu technologicznego
    • Wdrożenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Około dwuletnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku (najchętniej w przemyśle motoryzacyjnym) – warunek konieczny
    • Znajomość wymagań branży automotive ISO/TS, VDA
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Znajomość metod: FMEA, SPC, MSA i innych
    • Znajomość języka angielskiego
    • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętności współpracy
    • Umiejętności planowania i realizowania działań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie - preferujemy awanse wewnętrzne
    • Partnerską kulturę firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPHU "MALBOX" Zpchr z siedzibą w Osiek 212 A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest PPUH "Malbox" Zpchr z siedzibą w Osiek 212 A , 32-300 Olkusz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.