Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

EJS Wiesław Górski

  • Poprzeczna 13B
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poprzeczna 13B

Olsztyn

Technolog

Zakres obowiązków:

- Kluczowa rola w uruchomieniu linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego,

- Opracowywanie dokumentacji technologicznej w tym procedur i instrukcji,

- Sporządzanie i testowanie receptur,

- Poszukiwanie i proponowanie rozwiązań technologicznych,

- Współpraca z Klientami,

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe o profilu przetwórstwa spożywczego: technologia żywności,

- Umiejętność doboru komponentów linii technologicznych związanych z mleczarstwem,

- min. 2 lata doświadczenia w przetwórstwie mlecznym,

- Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technologicznej,

- Znajomość programów CAD,

- Znajomość programu Exel,

- Zapał do wdrażania nowych rozwiązań i receptur,

- Kreatywność i samodzielność,

- Poczucie odpowiedzialności,

- Inicjatywa w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania,

- Samodzielność w myśleniu, dokładność, systematyczność,

- Pozytywne nastawienie i otwartość do wdrażania zmian,

- Gotowość do wyjazdów służbowych,

- Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Odpowiedzialną i samodzielną rolę w innowacyjnych projektach,

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Pracę w zespole specjalistów,

- Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,

- Dobrą atmosferę w profesjonalnym zespole,

- Jesteśmy otwarci na osoby niezaszczepione przeciwko COVID.

Ogłoszenie archiwalne