Oferta pracy

Technolog Opakowań

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Cześć! Jesteśmy SIMA Consulting, zespół headhunterów, który od 7 lat rekrutuje managerów, ekspertów i specjalistów na terenie całego kraju.

Czym zajmujemy się na co dzień?

Realizujemy skomplikowane procesy budowania całych zespołów pracowniczych, dobieramy talenty do istniejących działów. Konsultujemy najlepsze rozwiązania rekrutacyjne. Pomagamy firmom realizować cele biznesowe, a kandydatom cele związane z karierą zawodową.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej mieszczącej się w Swarzędzu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowywanie założeń technologicznych dla wykonywanych produktów,
  • projektowanie i dobór materiałów oraz opakowań do produkcji – tektura lita, falista, opakowania z tworzyw sztucznych,
  • tworzenie specyfikacji do opakowań - określanie zakresu wymagań technicznych i jakościowych,
  • przeprowadzanie testów opakowań.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w branży poligraficznej (technologii opakowań; specjalista ds. jakości; konstruktor) – praktyczna znajomość
  • umiejętność oceny projektów graficznych pod kątem możliwości druku
  • podstawowa wiedza z zakresu regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa opakowań w branży spożywczej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego technicznego (opakowania)

Mile widziana:

  • obsługa programu CAPE – projektowanie schematów logistycznych palet/opakowań
  •  znajomość systemu SAP

OFERUJEMY

  • pracę pełną ambitnych wyzwań w międzynarodowym środowisku,
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, nastawionej
    na pracownika i jego bezpieczeństwo,
  • system profesjonalnych szkoleń
  • stanowisko dające dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • pracę w miłej, otwartej i przyjaznej atmosferze
  • dodatkowe świadczenia socjalne m.in., dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, karta multisport

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne