Oferta pracy

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Kelvion Sp. z  o.o.

Technolog

Kelvion Sp. z o.o.O firmie

  • Kobaltowa 2, Opole
    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kelvion Sp. z o.o.

Kobaltowa 2

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń ciśnieniowych – wymienników ciepła, w oparciu o standardy firmy oraz obowiązujące przepisy

  • Wykonywanie obliczeń cieplnych oraz dobór urządzenia

  • Przygotowanie modelu 3D oraz dokumentacji technicznej płaskiej

  • Współpraca w zespole konstruktorów, technologów oraz inżynierów sprzedaży

  • Czynny udział w sporządzaniu ofert

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – preferowane wyższe po kierunkach mechanika, budowa maszyn

  • Praktyczna wiedza w dziedzinie budowy i konstrukcji wymienników ciepła

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, Auto Cad, Inventor

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

  • Umiejętność podejmowania wyzwań

To oferujemy

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Przewiń do profilu firmy

Inne informacje

Poszukujemy osoby będące absolwentami uczelni technicznych ze specjalizacją Mechanika, Budowa maszyn.